Ota yhteyttä

MYYNTI

Harrinivantie 35, 99300 Muonio
+358 400 155 110, sales@harriniva.fi

 

Hotelli Harriniva

Harrinivantie 35, FI-99300 Muonio

+358 400 155 100, reception@harriniva.fi

Hotelli Jeris

Jerisjärventie 91, FI-99300 Muonio

+358 400 177 600, jeris@harriniva.fi

Torassieppi

Torassiepintie 212, FI-99300 Muonio

+358 40 170 1925, torassieppi@harriniva.fi

Galdotieva

Ruijantie 2605, FI-99440 Leppäjärvi

+358 40 772 2552, galdotieva@harriniva.fi

Kilpis

Käsivarrentie 14000, FI-94490 Kilpisjärvi

+358 400 396 087, polar.lento@harriniva.fi

Haluamme kuulla lisää sinusta!

Koskee kysymyksesi majoitusta, aktiviteetteja, revontulia tai mitä tahansa, niin meidän tiimi on valmiina vastaamaan kysymyksiinne parhaansa mukaan.

Hanna Huhtamäki

Henkilöstöpäällikkö

+358 40 578 6687

hanna.huhtamaki@harriniva.fi

Rachel Ciappara

Sales Consultant

+358 40 177 8817

rachel@harriniva.fi

Ans de Bruyne

Sales Consultant

+358 40 357 5751

ans@harriniva.fi

Hanna-Mari ”Pyry” Talvensaari

Myynti- ja Markkinointipäällikkö

+358 40 570 0268

pyry@harriniva.fi

Minna Tietäväinen

Myyntikonsultti

+358 40 182 9615

minna@harriniva.fi

Joonas Saarinen

Markkinointikoordinaattori

+358 40 836 8309,

joonas@harriniva.fi

Jussi Pietikäinen

Operational Director

+358 40 764 5978

jussi@harriniva.fi

Marika Vehovuori

Myyntikonsultti

+358 40 685 5386

marika@harriniva.fi

Niina Pietikäinen

Toimitusjohtaja

niina@harriniva.fi